ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : يازدهم دی 1391 ساعت 15:07   |   کد : 148

استقبال چشمگیر از دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام­های پرداخت


استقبال چشمگیر از دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام­های پرداخت

دومین همایش بانکداری الکترونیک و نظام­ های پرداخت که در روزهای 26 و 27 دی­ماه سال­ جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی و شرکت ملی انفورماتیک برگزار می ­شود، مورد استقبال قابل توجه بانک ­ها، موسسات مالی و اعتباری و همچنین شرکت ­های ارائه کننده خدمات بانکی قرار گرفته است.

علاوه بر رشد چشمگیر مقالات ارائه شده به دومین دوره همایش، نمایشگاه همایش و حمایت مالی از آن نیز در سال ­جاری شایان توجه بوده است. بطوریکه یک­ ماه مانده به برگزاری آن، حدود 95% از فضای نمایشگاهی توسط مخاطبان اصلی همایش رزرو شده و نزدیک به 15 بانک، موسسه و شرکت نیز با حمایت مالی خود در برگزاری همایش مشارکت کرده ­اند.

گفتنی است که در کنار این همایش 21 کارگاه آموزشی نیز برگزار می­ شود که به لحاظ تخصصی و نو بودن مباحث این کارگاه­ ها، مدیران و کارشناسان نظام بانکی و همچنین اساتید و دانشجویان، تاکنون استقبال مطلوبی از این بخش به‌عمل آورده­ اند.

خاطرنشان می­ شود، بانک­ ها، شرکت­ ها و موسساتی که علاقمند هستند در فرصت باقیمانده نسبت به حضور در بخش­های مختلف این همایش اقدام نمایند، می­ توانند با شماره تلفن 2-66596661 (دبیرخانه اجرایی) تماس حاصل نمایند.

 

   

 

 

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان